O firmie

JAKOŚĆ NASZYCH PRODUKTÓW:

Największą część naszej oferty na sklepie stanowią towary producentów, które sprzedajemy taże na serwisy, firmy transportowe i do stałych klentów i są najczęściej stosowane przez użytkowników aut. Posiadają gwarancję i są na bieżąco testowane na naszych samochodach w firmie.

Możemy zaproponować także produkty firm z tzw. najwyższej półki jakościowej, premium np. ate-teves, textar, ferodo...

Natomiast nie polecamy i nie sprzedajemy produktów tzw. no name, które są max. 10% tańsze a ich jakość nie gwarantuje bezpiecznego użytkowania samochodu.


Freno.pl- układy hamulcowe działa na rynku od 2010 roku. Wieloletnie doświadczenie właściciela i pracowników pozwoliło stworzyć firmę, która kompleksowo zaopatruje klientów we wszystkie części hamulcowe do samochodów osobowych i busów na terenie całej Polski.

W asortymencie firmy można znaleźć takich producentów jak:

steinhof, roper, roadhouse, lpr, daco, master-sport, trw, brembo, atm mikoda, rotinger, ate-teves, frenkit, autofren, telco-cofle, hart, eg brakes, kampol, qiuck-brake i wielu innych, sprowadzamy także części na indywidualne zamówienie klienta.

Współpracujemy bezpośrednio z wieloma fabrykami w kraju i za granicą, dzięki czemu możemy zaproponować naszym odbiorcom towar najwyższej jakości w konkurencyjnej cenie.

Zapraszamy do zakupów klientów indywidualnych, serwisy, taxi, floty samochodowe, firmy transportowe, sklepy i wszystkich, którzy cenią dobry produkt oraz miłą i fachową obsługę. Na terenie miasta Lublina dowóz dla stałych klientów gratis!

NASZYM ATUTEM JEST WĄSKA SPECJALIZACJA!!!


Freno- układy hamulcowe jest partnerem programu Rodzina Trzy Plus, na terenie Lublina. Zapraszamy rodziny !!!Jesteśmy także uczestnikiem programu Bus Bonus, dla klientów komunikcji miejskiej Lublin:

Platformy eCommerce: enifis.pl